+48 503 007 116, +48 606 140 423
Podczas tegorocznych targów BSC EXPO organizowanych przez British Society of Cinematographers w Londynie mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładzie Cinema H2O, przeprowadzonym przez Mike Valentine'a (IMDB)
Read More
Nie ma co ukrywać, że realizacją zdjęć podwodnych na potrzeby produkcji filmowych zajmuje się niewielu ludzi. Bez wątpienia dostępność rozwiązań cyfrowych przyczyniła się do popularyzacji podwodnego filmowania wśród amatorów.
Read More
We wpisie dotyczącym podstawowych zagadnień związanych z realizacją zdjęć podwodnych ABC Podwodnego Planu Zdjęciowego, poruszyłem wątek związany z różnicą pomiędzy realizacją takich zdjęć w basenach a wodach otwartych.
Read More
Echa sukcesu Córek dancingu/The Lure na Festiwalu Sundance nie milkną. Poniżej fragment wywiadu udzielonego przez Kubę Kijowskiego dla American Cinematographer.
Read More
ABC Podwodnego Planu Zdjęciowego Realizacja zdjęć podwodnych, niezależnie od ich charakteru i przeznaczenia, w znacznym stopniu różni się od regularnego planu zdjęciowego. Aby przybliżyć wam cały proces stworzyliśmy krótką listę zagadnień, z którą warto się zapoznać przed rozpoczęciem produkcji. Plik do pobrania i wydruku: ABC podwodnego planu zdjęciowego
Read More
OFERTA Realizacja zdjęć podwodnych i wynajem sprzętu. Pełna obsługa wodnych planów filmowych. Szkolenia i zabezpieczenie dla aktorów.
Read More